Sıkça Sorulan Sorular
Marketcard üye iş yerleri yeterince yaygın mı ?

300.000 Multinet Kart kullanıcısının tamamının memnuniyetinin en büyük sebeplerinden biri de budur. Multinet Akıllı Kartların işlem yapabildiği POS cihazı ağı Türkiye’de maaş dışı personel ödenekleri alanında kullanılan en yaygın Akıllı Kart hizmet ağıdır (Marketcard 2.500 adet POStan oluşan bir ağa sahiptir).

Marketcard kullanıcıları web sitesi üzerinden yeni üye iş yeri talebinde de bulunabilir. Yeni üye iş yerleri yaratmak konusunda Multinet’in operasyonu son derece hızlı ve POS cihazı stoğu da üst seviyede yeterlidir.

Üye marketleri görmek için lüften kayıt olunuz.


Marketcard kullanımını kolaylıkla öğrenebilir miyim ?

Marketcard, her sosyokültürel profilden insanın kolaylıkla kullanabileceği kadar “kullanıcı dostu” tasarlanmıştır. Marketcard, üye iş yeri personeli tarafından Multinet POS cihazına yerleştirilerek harcama tutarı kartınızdaki bakiyeden düşülür. Size, harcama bilgilerinizi ve kalan bakiyeyi görebileceğiniz bir slip teslim edilir. Yapmanız gereken tek şey, bu hizmetin hızının, kolaylığının ve konforunun tadını çıkarmaktır.


Marketcard’ıma kredi kartı haricinde başka bir şekilde yükleme yapabilir miyim ?

Hayır, Marketcard’ınıza sadece Marketcard web sitesi üzerinden kredi kartı ile yükleme yapılabilir.


Yükleme miktarı için belirli bir alt ve üst limit var mı ?

Marketcard’ınıza 30 ile 500 TL arasında yükleme yapabilirsiniz.


Marketcard için kart ücret alınıyor mu ?

Marketcard için hiçbir kart bedeli ödemiyorsunuz.


Marketcard sitesinden kayıt olduktan sonra kart kaç gün içinde elimde olur?

İlk yükleme siparişi verildikten sonra 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.


Kartıma yaptığım yüklemeyi hemen kullanabilir miyim ?

Kartınıza internet üzerinden yükleme talimatı verdikten sonra, yükleme işlemi, herhangi bir üye iş yerindeki Multinet POS cihazından üye iş yeri personeli yardımıyla gerçekleştirilir. Sonrasında kartınızdaki bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.


Market harcamalarımı Marketcard ile yapmak bana ne gibi avantajlar sağlar?
*Multinet Kart kullanıcılarına özel tüm avantajlardan, kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kampanyaları görmek için tıklayınız.
*Para taşıma derdinden kurtulur, yüklediğiniz parayı harcadığınız için harcama kontrolü sağlar ve yıl boyunca kartınıza yaptığınız her yüklemede kesilen faturaları yıl sonunda topluca alabilirsiniz.
*Yüklemelerinizi kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre ayarlayarak ödemelerinizi bir ay sonra yapabilme imkanı kazanırsınız.
*Şifreleme opsiyonu sayesinde kayıp / çalıntı durumlarında oluşacak zararı ortadan kaldırabilirsiniz.
Kullanıcı Girişi
Şifre
Şifremi Unuttum